به وب سایت اسپشیال اسلب خوش آمدید.

سنگ و سرامیک اسپشیال اسلب

روشویی سرامیکی

روشویی سرامیکی چیست؟

 

همان گونه از نامش پیداست سرامیک می باشد. سرامیک نوعی سفال می باشد که از خاک رس ساخته شده است. سفال در معرض  حرارت قرار می گیرد و بعد از سفت شدن سرامیک را با مخلوطی از خاک رس، آب و غیره ساخته می شود و بعد از شکل دهی و پختن در کوره ها با حرارت بالا قرار می گیرد.

 

مزایای ماندگار بالای روشویی سرامیکی 

به ویژه آن دسته از روشویی هاکه از خاک رس تهیه شده است در برابر انواع شوینده ها (مواد شیمیایی) لکه ها و حرارت و غیره مقاوم تر می باشد. امروزه به جز رنگ سفید رنگ های متنوعی نیز به بازار آمده است شما می توانید به راحتی رنگ روشویی خود را با کف سرویس و رنگ کابینت هماهنگ کنید.

یکی از قسمت های مهم در هر ساختمان سرویس بهداشتی می باشد.

بهداشتی بودن سرامیک به دلیل لعاب متراکم و همچنین سطح صیقلی خود نفوذ پذیری بسیار پایینی دارد و امکان رشد باکتری ها و قارچ ها بر روی روشویی هایی که از سرامیک ساخته می شود به حداقل می رسد.

روشویی سرامیکی ظاهری فوق العاده زیبا و منحصر به فرد می باشند که در سبک های مدرن، کلاسیک و غیره تولید می شوند.

 

یکی اصلی ترین مواردی که در هنگام خرید روشویی سرامیکی باید روی آن تاکید کرد، روی سطح روشویی هیچ گونه خط و خش و ترک نداشته باشد و سطحی صاف و صیقلی داشته باشد. توجه داشته باشین ضخامت و کیفیت بالای لعاب ضامن دوام و عمر بیشتر روشویی می باشد. 

 

گروه تولید محصولات اسپشیال اسلب مفتخر است که از سال 1387 کار خود را در عرصه تولید و پخش روشویی های سرامیکی آغاز کرده و اینک یکی از برندهای معتبر در بازار رسمی ساختمان می باشد.

بدهی ست که تمام محصولات اسپشیال اسلب با مواد درجه یک و  کیفیت بالا زیر نظر کارشناسان فنی تولید و به مشتریان ارائه می گردد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.